روژا

در حال نمایش 6 نتیجه

کالاهای موجود

برند روژا پارفومز به وسیله‌ی عطرساز بریتانیایی، روژا داو ایجاد شده و به طور گسترده به عنوان لوکس‌ترین خانه‌ی عطر جهان شناخته شده است.

روژا داو به این علت مشهور شده که فقط باکیفیت‌ترین مواد را برای کار انتخاب می‌کند. از رز ، یاس و عنبر طبیعی گرفته، که هزینه‌ی تمامی آن‌ها به طور قابل توجهی بیشتر از طلای خالص است، تا جعبه‌های دست‌ساز با خطوط ابریشمی، درپوش‌های جواهرنشان سواروسکی با پوشش طلای ۲۴ عیار و شمع‌هایی با روغن‌های معطر درجه‌ی یک که با بهترین موم ترکیب شده و با زحمت و دقت زیاد با دست {درون ظرف} ریخته شده، همه‌ی این‌ها بدون ذره‌ای نقص ساخته شده‌اند.

تک‌تک رایحه‌ها در انگلیس ساخته شده‌اند و روژا پارفومز شاهدی حقیقی بر زیبایی عطرسازی بریتانیا است.

روژا داو به همین اندازه‌، به دلیل سبک عطرسازی خلاقانه‌اش شناخته شده است، به طوری که مجله‌ی جی‌کیوی آمریکا از او به عنوان «خبره‌ترین بینی جهان» یاد کرده و مجله‌ی نیویورک‌تایمز او را «استاد به هم دوختن عطرها» دانسته است. در حوزه‌ی رایحه‌های لوکس واقعاً چیزی شبیه به روژا پارفومز نمی‌توان یافت.

روژا این طور توضیح می‌دهد که: «به اعتقاد من عطرساز {در واقع} شاعر یا داستان‌گویی است كه از جهان ناملموس محصولی ملموس به وجود می‌آورد، تصاویری انتزاعی که بر دنیای درون ما اثر می‌گذارند. در حال نقاشی هستیم ولی از هیچ رنگی استفاده نمی‌کنیم. در حال داستان‌گویی هستیم اما از کلمات استفاده نمی‌کنیم. در عوض به مواد اولیه اجازه می‌دهیم با استفاده از زبان عطر ایده‌ها و دیدگاه‌های ما را بیان کنند». این باور درون تک‌تک اکسیرهای طلایی و قیمتی به کار می‌رود. رایحه‌های روژا پارفومز به شکلی شیک، امروزی و با هدف ماندگاری ساخته شده‌اند تا یادآور تجملات گذشته باشند، در حالی که نگاهی به انتظارات آینده دارند.

اندیشه‌ی کلی حاکم بر روژا پارفومز ساده است. این اندیشه همان اعتقاد بنیادی روژا مبنی بر وجود عطری بی‌نقص برای هر یک از افراد است و این مجموعه پالت متعادلی از عطرها بوده که به مشتری امکان یافتن عطر عالی و مخصوص خودش را می‌دهد.

رولز رویس، لوران پریر، د فور سیزن، فابرگه و مکالان تنها تعدادی از مشهورترین برندهای جهان هستند که سبک قابل تقلید روژا پارفومز را برگزیده‌اند. چنین همکاری‌هایی تأییدکننده‌ی جایگاه روژا پارفومز در صف اول نوآوری هنری در انگلیس است.

موفقیت بین‌المللی روژا داو ، همراه با خلاقیت و انگیزه‌ی بی‌پایان خالقش که نام خود را بر شرکت گذاشته، باعث شد که دولت روژا را به عنوان سفیر بریتانیای کبیر منصوب کند- او سفیر پویشی است که از بهترین‌های حوزه‌ی کارهای دستی و نوآوری در انگلستان تقدیر می‌کند.

اطلاعات بیشتر ...