هرمس

در حال نمایش 5 نتیجه

کالاهای موجود

تاریخچه برند هرمس

.

تیری هرمس در کرفلد آلمان از پدری فرانسوی و مادری آلمانی به دنیا آمد. خانواده وی در سال 1828 به فرانسه نقل مکان کردند. تیری هرمس در سال 1837، هرمس برای اولین بار یک کارگاه دهنه و افسار اسب در محله Grands Boulevards پاریس تأسیس کرد که به تولید اجناس و خدمات براى اشخاص نجیب زاده و طبقه اشراف اروپا پرداخت ، وی  مهارها و افسارهای فرفورژه با کیفیت بالا را برای تجارت کالسکه ایجاد کرد و برنده جوایز متعددی از جمله جایزه اول در کلاس خود در سال 1855 و مجدد  در سال 1867 در نمایشگاه جهانی پاریس شد.

پسر هرمس، چارلز-امیل مدیریت را از پدرش در سال 1880 بر عهده گرفت و مغازه را به خیابان 24 du Faubourg Saint-Honoré منتقل کرد، جایی که همچنان باقی مانده است. چارلز-امیل با کمک پسرانش آدولف و امیل-موریس، سراجی را معرفی کرد و شروع به خرده فروشی محصولات خود کرد ,  این شرکت به نخبگان اروپا، شمال آفریقا، روسیه، آسیا و قاره آمریکا خدمات رسانی می کرد. در سال 1900، این شرکت کیف Haut à Courroies را ارائه کرد که مخصوص سوارکاران طراحی شده بود تا زین های خود را با خود حمل کنند.

.

برند فرانسوی‌ هرمس فرس

.

پس از بازنشستگی چارلز-امیل هرمس، پسران آدولف و امیل-موریس رهبری را بر عهده گرفتند و نام شرکت را به هرمس فرس تغییر دادند. اندکی پس از آن، امیل موریس شروع به تجهیز تزار روسیه با زین کرد. تا سال 1914، بیش از 80 صنعتگر زین به کار گرفته شدند. پس از آن، Émile-Maurice حقوق انحصاری استفاده از زیپ برای کالاهای چرمی و لباس را دریافت کرد و اولین کسی بود که این دستگاه را در فرانسه معرفی کرد. در سال 1918، هرمس اولین ژاکت گلف چرم با زیپ را معرفی کرد که برای ادوارد، شاهزاده ولز ساخته شده بود.[6] به دلیل حقوق انحصاری آن، زیپ در فرانسه به نام هرمس (بسته هرمس) معروف شد.

پسر هرمس، چارلز-امیل، مدیریت را از پدرش در سال 1880 بر عهده گرفت و مغازه را به خیابان 24 du Faubourg Saint-Honoré منتقل کرد، جایی که همچنان باقی مانده است. چارلز-امیل با کمک پسرانش آدولف و امیل-موریس، سراجی را معرفی کرد و شروع به خرده فروشی محصولات خود کرد .  این شرکت به نخبگان اروپا، شمال آفریقا، روسیه، آسیا و قاره آمریکا خدمات رسانی می کرد. در سال 1900، این شرکت کیف Haut à Courroies را ارائه کرد که مخصوص سوارکاران طراحی شده بود تا زین های خود را با خود حمل کنند.

در سال 1924، هرمس در ایالات متحده حضور داشت و دو مغازه در خارج از پاریس افتتاح کرد. در سال 1929، اولین مجموعه لباس های مد زنانه در پاریس پیش نمایش شد. در طول دهه 1930، هرمس برخی از شناخته شده ترین کالاهای اصلی خود را معرفی کرد ازقبیل چرم “Sac à dépêches” در سال 1935 (که بعداً به نام گریس کلی به “کیف کلی” تغییر نام داد) و هرمس کارس (روسری مربعی ) در سال1937.

.

تاریخچه برند عطر هرمس

.

از سال 1951، این شرکت تعدادی رایحه مردانه و زنانه  و همچنین خطوط یونسکس تولید کرده است ،  عطرهای Hermès شامل عطرهای کلاسیک مانند Calèche است که در سال 1961 معرفی شد و ورژن  های جدیدتر از جمله Terre d’Hermès را به دنیای عطر و ادکلن عرضه کرد . خالق اصلی عطرهای هرمس کریستین ناگل است

.

محصولات عطر و ادکلن هرمس Hermes

.

برند Hermes یکی از معروف‌ترین برندهای عطر و ادکلن است که محصولات آن با دقت و هنر خاصی تولید می‌شوند. در زیر به برخی از محصولات برند Hermes در زمینه عطر و ادکلن اشاره شده است:

1. عطر Terre d’Hermes :
یک عطر مردانه با ترکیبات چوب و میوه که تلخی و شیرینی را به تعادل می‌اندازد. این عطر به عنوان یکی از بهترین و پرطرفدارترین عطرای این  برند شناخته می‌شود.

2. عطر Twilly d’Hermes :
یک عطر جوان و مدرن با نت‌های گلی و میوه‌ای که بازنمایی از جوانی و انرژی دارد.

3. عطر Eau des Merveilles : 
با ترکیبات خنک و چوبی، این عطر یک حس انتزاعی از جادو و شگفتی را به ارمغان می‌آورد.

4. عطر Kelly Caleche :
یک عطر زنانه با ترکیبات گل‌ها و چرم که شیرینی و زنانگی را با تلخی چرم ترکیب می‌کند.

5. عطر Voyage d’Hermes :
با نت‌های خنک و چوبی، این عطر یک سفر علیه جهانی از خاطرات و تجربیات را به نمایش می‌گذارد.

6. عطر Un Jardin sur le Nil :
با ترکیباتی از میوه‌های استوایی و نعناع، این عطر احساس تازگی و شادابی را منتقل می‌کند.

7. عطر Jour d’Hermes :
عطر زنانه با رایحه‌های گلی و میوه‌های تازه که از جمال و انسجام الهام می‌گیرد.

.

اطلاعات بیشتر ...