رامون مونگال

در حال نمایش یک نتیجه

کالاهای موجود

رامون مونگال سال ۱۹۵۱ در بارسلون اسپانیا و در خانواده ای مشهور در صنعت عطرسازی آن زمان چشم به دنیا گشود. رامون نسل چهارم این خانواده ی عطر ساز بود که صاحب برند میرورجیا Myrurgia بودند(که این برند از سال ۱۹۱۶ تأسیس شده بود) و به همین علت وی به سرعت به این صنعت علاقه پیدا کرد.
یادگیری رامون از سال ۱۹۷۲ با کشف رایحه ی نت های عنبر، دانه تونکا، کاستوریوم و مشک شروع شد و به تحصیل این حرفه در مدارس معتبری همچون فیرمنیخ Firmenich (بزرگزترین شرکت خصوصی در صنعت عطرسازی در ژنو سوئیس) پرداخت. پس از سال ها آموزش در مدارس معتبر دیگری در شهر های بارسلون و پاریس وی اولین عطر خود را در سال ۱۹۷۹ برای برند میرورجیا خلق کرد و عضو رسمی این برند بعنوان پرفیومر(طراح رایحه) شناخته شد.
پس از خرید کمپانی میرورجیا توسط کمپانی مادر(Parent Company) پوچ Puig Group در سال ۲۰۰۰ وی بعنوان پرفیومر این برند کار خود را ادامه داد تا سال ۲۰۰۷ با هدف خلق یک لاین جدید و هنری در صنعت عطرسازی این کمپانی را ترک کرد.
پس از ۴۰ سال از شروع کار خود وی با درجه ی مستر پرفیومری (یکی از بالاترین درجات در زمینه ی طراحی رایحه) تصمیم به خلق یک برند خارق العاده با استفاده از ترکیبات مرغوب و ناب گرفت و اینگونه بود که برند رامون مونگال با مدیریت وی در سال ۲۰۰۹ در بارسلون اسپانیا تأسیس شد.

اطلاعات بیشتر ...