نینا ریچی

فیلـتر

نمایش یک نتیجه

نینا ریچی
نینا ریچی یک خانه مد فرانسوی است که توسط ماریا ریچی “Maria Ricci” یا همان نینا ریچی “Nina Ricci” معروف و پسرش رابرت “Robert ” در سال 1932 تاسیس شد.

نینا به لباس هاى زیبای زنانه اش مشهور بود و بخش طراحی لباس در کمپانی شان را به عهده گرفته بود.

رابرت پسرش نیز مدیریت امور مجموعه و بخش مالی را نیز به عهده داشت.

عطر و ادکلن های برند نینا ریچی – Nina Ricci

اولین عطر این کمپانی به نام “Coeur Joie” در سال 1946 معرفی شد.شیشه بسیار زیبا و خاص این عطر از جنس کریستال می باشد که توسط Lalique طراحی شده است.همکاری این دو کمپانی در تولید این محصول با یکدیگر، شروع یک همکاری طولانی و تاریخی برای هر دو به حساب می آمد.

از محبوب ترین و شناخته شده ترین عطر های نینا ریچی باید به عطر “L’Air du Temps” اشاره کرد که در سال 1948 تولید شد و همواره بخشی از تولیدات پرفروش امروز این مجموعه به حساب می آید.

پس از مرگ نینا در سال 1970 تولیدات عطر کمپانی، یعنی میراث این خانواده، به نسل های پس از نینا ادامه پیدا کرد و امروز، نوه او به همراه نوه پسر نینا یعنی رابرت،ادامه راه مادر بزرگشان را به عهده دارند و محصولاتشان را تحت نام ژولیت “Julitte” تولید می کنند.

از دیگر عطر، ادکلن، ادوپرفیوم و ادوتویلت های محبوب و پرطرفدار این برند می توان به Capricci, Deci Dela, Fille d`Eve, Love in Paris, Nina (1987), Premier jour, Ricci Ricci, Signoricci 2, Luna Blossom, L’Extase Rose Absolue, Nina L`Elixir, Nina Prestige Edition و L’Air du Temps Nuit Pourpre اشاره کرد.

همچنين از طراحان و عطرسازان معروفى كه با اين شركت همكارى داشته اند، می توان Francis Kurkdjian, Sophie Labbe, Betty Busse, Jacques Bercia, Michel Hy, Cecile Matton, Aurelien Guichard, Rosendo Mateu, Alberto Morillas, Christine Nagel, Christian Vacchiano, Jean Guichard, Carlos Benaim, Jacques Huclier, Raymond Chaillan, Christophe Raynaud, Marie Salamagne, Fabrice Pellegrin, Calice Becker, Michel Girard, Olivier Cresp, Germaine Cellier, Francis Kurkdjian و Jacques Cavallier را نام برد.

اطلاعات بیشتر ...