گرلن

فیلـتر

نمایش دادن همه 4 نتیجه

برند گرلن در سال 1828 توسط پیر فرانسوا در فرانسه تاسیس شد و در همان سال با احداث فروشگاهی در شهر پاریس خانم‌های فرانسوی با این برند نوظهور آشنا شدند. محصولات گرلن که بسیار در دنیای لوازم آرایشی و بهداشتی معتبر بوده و شهرت بسیار زیادی دارد از سال 1994 توسط گروهی از اعضای خانواده گرلن مدیریت شده و به ادامه فعالیت خود می‌پردازد.

گرلن را می‌توان قدیمی‌ترین شرکت تولید عطر سازی در جهان دانست، چرا که این شرکت برای افراد مهمی در تاریخ فرانسه هم به تولید عطر پرداخته و با این کار محصولات خود را هرچه بهتر معرفی کرده است. در همان زمان گرلن با افزایش تعداد طرفداران خود به عرضه عطر و ادکلن در تمام اروپا پرداخت و بنابر گفته‌هایی، این برند فرانسوی به خاطر موفقیت‌های چشمگیری که به دست آورد توانست برای بسیاری از خانواده‌های سلطنتی اروپا عطر تولید کند.

بعد از درگذشت پیر فرانسوا پسرش جانشین او شد و به عرضه محصولات آرایشی، بهداشتی و عطر ادامه داد. ژاک گرلن یکی از مشهورترین رهبران این برند بود که با تولید عطرهایی نظیر Bleue و Mitsouko به بازار فروش، توانست به محبوبیت زیادی در میان طرفداران این برند برسد. برند فرانسوی گرلن امروزه به عرضه انواع محصولات آرایشی و بهداشتی پرداخته و در دنیای پررونق این محصولات به محبوبیت چشمگیری رسیده است.

اطلاعات بیشتر ...